Temiz oda panel sistemleri cGMP, FDA, WHO standartları gereği kolay temizlenebilme, antistatik, anti bakteriyel ve toz tutmaz özellikte olması gerekmektedir. Bu özelliklerin sağlanabilmesi için temiz oda tavan-duvar, duvar-zemin birleşimlerinin toz tutmaz, pislik barınamaz ve kolay temizlenebilir olması gerekmektedir.

Fiba-Tek tarafından özel tasarlanmış ve tamamı alüminyum ekstrüzyon  ve enjeksiyon imal iç köşe dönüş, dış köşe yuvarlak dönüş, dış köşe dik dönüş ve kapı bitiş aksesuarları ile özel slikon boşluğu detayı verilen süpürgelik alt sabitleme profili ve tam uyumlu üst oval profilleri sayesinde standartların da üstünde inovatif ürünler elde edilmiştir.

Birbirine geçme olarak monte edilen süpürgelik sistemleri ek yeri olmayan birleşim detayına sahiptir. Elektrostatik toz boya ile istenilen renkte oluşturulan ürünler mimari detaylarda da öne çıkmaktadır.

Fiba-Tek Temiz oda süpürgelik sistemleri tüm temiz odalar, laboratuvarlar, ameliyathaneler, yoğun bakım üniteleri gibi birçok alan için en iyi çözüm olmuştur.

İlgili Resimler

Kataloğumuzu İncelediniz mi?

En ince detaylarla hazırladığımız bütün isteklerinizi bulabileceğiniz kataloğumuzu inceleyebilirsiniz