Izollock Interlock Sistem, temiz oda ile dış ortam arasındaki basınç farkının korunması ve istenmeyen hava karışımlarının önüne geçilebilmesi için kurulan elektronik kontrollü kapı geçiş sistemleridir.

Izollock Interlock Sistem, iki veya projeye göre daha fazla kapının aralarında haberleşerek açık veya kapalı durumlarına göre programlanan senaryoları gereği diğer kapıların açık-kapalı konumlarına izin veren akıllı bir elektronik sistemdir. Sistemde tüm kapılar normalde kilitli veya normalde açık konumda bekletilebilir. Akıllı elektronik izleme kartı kapı durumlarını izler ve sadece belirlenen bir kapının, önceden belirlenmiş süre kadar açılabilmesine imkân tanır.

Kontrollü geçiş istenen odalar,(PAL,MAL) Pass Box, Pass Thr. Box gibi malzeme geçiş kutularında kullanılabilir. Sistem UV. Lamba gibi sterilize tetikleyiciye sahip olup çalışma süresinin ayarlanmasına olanak sağlamaktadır. Bilgisayarlı otomasyon sistemlerine de entegre çalışabilen Izollock Interlock Sistem kapıların durumunu uzaktan izleme kolaylığı sağlar.

Kataloğumuzu İncelediniz mi?

En ince detaylarla hazırladığımız bütün isteklerinizi bulabileceğiniz kataloğumuzu inceleyebilirsiniz

İlgili Ürünler